17.1.2016

Wi-Fi

Internet zadarmo

 

Jsem proti omezování a kontrole čehokoliv a kohokoliv na internetu !!!
Proto jsem zpřístupnil Wi-Fi  internet komukoliv z okolí, kdo se připojí na moje antény na střeše a světu zas služby PROXY, VPN.
Nabízím servis PC formou „Vzdálená pomoc systému Windows“ zadarmo nebo za odměnu!. Žádných 150,- Kč za 10 minut jak chtějí jiní.

Rozjel jsem si místní vysílání, kam se můžete připojit se svým zařízením snadno a rychle. Připojení přes mobilní operátory je drahý a omezený, tak ať si to operátoři využívají sami. Mobily, tablety se připojují automaticky.  Na AP běží DHCP, tak všechno nastavení je předáváno automaticky klientům. Tak, když pojedete kolem, můžete se připojit mobilem, notebookem a pak zas ject dál. A běží mi i IPv6, tedy zobrazení stránek nepřístupných přes IPv4.

V routeru je zapnuto blokování reklam a to svinstvo facebook,seznam přes proxy, tak připojení přes mobil nebo tablet bude zdánlivě rychlejší a příděl FUP dat od mobilního operátora vydrží dýl při prohlížení internetových stránek . (server: proxy.vicnezbuh.cz a port: 8080) Právě vám bylo automaticky vytvořeno povolení pro přístup na proxy na 11 hodin z vaší IP (nebo jen do restartu routeru). Pak je potřeba proxy vypnout a zavítat znova na moje stránky pro dalších 11 hodin.

Mám to nastavený tak, aby se dalo připojit i přes VPN z internetu, protože blokování reklam a jinýho svinstva při připojení přes mobilní síť se dá ušetřit spoustu placených dat. VPN se hodí i na hraní her mezi počítači co nemají veřejnou IPv4 nebo IPv6. UPnP mi taky funguje.

S větší anténou se dá připojit i z 25km vzdálenýho místa.

Z DHCP aktuálně rozdáno přes 300 IP adres různým zařízením co se připojily na antény na střeše a stále přibejvají. Připojují se většinou lidi z místního penzionu a hospody…. aktualizace: Po znovuoživení desky po vadným firmware DHCP rozdává nanovo IP adresy…škoda

Blokuji to svinstvo Facebook a veškerý obsah od Seznam a.s.(info ).

Free VoIP-GSM volání na mobily v ČR už nefunguje, nezaplatili jste si ho klikáním na reklamu jak jsem doufal. Půjčený USB modem jsem vrátil a jestli to zas někdy zprovozním, tak za peníze (při 6 lidech za 70Kč měsíčně).

škodná v síti : Už se mi připojil nějakej hajzlík na Wi-Fi co okrádá lidí na internetu přes inzertní servery říkala Policie ČR, co za mnou byla až z krajskýho šťábu. (škodná v síti ). Domnívám se, že to je soused V.K. ml., s kterým máme sousedský neshody od doby, kdy bratr oplotil svůj pozemek a tím jim zamezil v neoprávněném užívání pozemku (měli tam květinový záhon a kradli mu trávu). Přestal jim dávat vodu v době sucha, kdy měli vyschlou studni a já jim přestal poskytovat internet, který měli odemně dva roky zdarma (zablokoval jsem MAC notebooku na svým AP). Nedávno prostřednictvím advokáta obvinil bratra a jeho manželku, že mu slepice způsobyly škodu 20 000 Kč na omítce stěny domu a zároveň žádá zaplacení zálohy na opravu ve stejné výši. Tím se dopustil  přestupku proti občanskému soužití  nepravdivým obviněním z přestupku, kde mu hrozí za to až 20 000 Kč pokuta. Neshody začaly, když se sem zpět k jeho rodičům přistěhoval, že ho manželka vykopla z bytu. Na mě si ještě nic osobně nedovolil, zřejmě má strach, že by narazil.(více o sousedovi )

DHCP lidiDalší seznam připojených lidí

aktuální obrázek z DHCP routeru 23.11. 2014 odkaz
Poslední dobou se v záznamu routeru objevuje zařízení, který na každým připojení má jinou MAC a netuším zda je to úmyslně

internet_rychlost.png

Rychlost naměřená po změně poskytovatele (taky Wi-Fi)

Dotáhnul jsem do vesnice jinou firmu, když původní s novým majitelem zdebilněla a chtěla po mě peníze a smlouvu.

internet rychlost aktuálně

Veškerá komunikace je zaznamenávána prostřednictvím poskytovatele připojení k internetu, jak nařizuje vláda ČR podle zákona  357/2012 Sb.  a log soubor pravidelně odesílán vládnímu úřadu. S velkou pravděpodobností bude i odposloucháváná. Odsouhlasili to vámi volení hajzlíci ve vládě, že všichni co nabízejí připojení k internetu v ČR musí sledovat uživatele (náklady s tím jim stát proplací!), a kdo tvrdí, že nesleduje, tak ten kecá! Proto používejte šifrovaný spojení mezi vámi a cílem!

Počítače a internet

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *