Blog

24.5.2016

Berte peníze, když je nabízí!

Podojte banky


 


mKonto zdarma

Každý, kdo si zřídí účet u týhle banky dostane bonus 500 Kč na účet. Akce platí do 31.05. 2016 a možná, že to prodlouží na dýl v rámci konkurence. (odkaz)


Poštovní spořitelny (ČSOB) u týhle banky mám přes 22 let účet, a když jsem chtěl od nich půjčit celkem dost peněz na výhodný kšeft, tak se cukli jak jsem uvedl, že pět let nedělám. Dokonce i předschválený limit na půjčku mi smazali z internetovýho bankovnictví, abych je náhodou nevoškubal. Tím se banka stala pro mě nedůvěryhodnou a peníze na tomhle účtu nestřádám, aby s mými penězi nelichvařili. Mám lepší způsob jak peníze zhodnotit, než je nechávat za směšný peníz na účtu. Bankám ani státu už nevěřím!

První tři lidi (pokud vepíší uvedený číslo z obrázku), kteří si zřídí účet u Poštovní spořitelny (ČSOB) dostanou bonus 500 Kč na účet a dalších 1500 Kč můžou získat za doporučení. Peníze proplatí do třech měsíců a pak účet můžete klidně zrušit. Necelý dva tisíce dobrý (-44 Kč měsíční poplatek za vedení účtu) Akce platí do 31.07. 2016 (odkaz)

Vložte do formuláře uvedený číslo pro získání 500 Kč


 

Zkušenosti s firmou Zonky s.r.o., která údajně zprostředkovává úvěry prostřednictvím lidí,kteří chtějí zhodnotit svoje peníze, že je půjčí jiným. Nabyl jsem přesvědčení, že je za tím ukrytá jen banka, která takhle oblbuje lidi. Pokud chcete investovat peníze přes jejich systém, tak vám napíšou čekejte na pozvánku do systému, jste v pořadí. Pokud si chcete půjčit peníze a uvedete, že nepracujete roky, tak vám úvěr rovnou zamítnou, nepustí to mezi lidi, aby se rozhodli, jestli do toho jdou nebo ne. Odůvodňují to, že tímto způsobem ochraňují investory.

 

 


Slevy a soutěže: (odkaz)

Vloženo několik slevových kupónů a odkazů na slevu za zboží a služby.

výdělek

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *