WordPress

Stránky „ze šablony“ založený na systému WordPress, kde si můžete vybírat vzhled stránek (ukázky) a přidávat obsah skrz webový prohlížeč.

Je to levný a jednoduchý řešený prezentace firmy, OSVČ, spolku nebo jednotlivců na internetu.

Pokud chcete takový stránky na vlastní doméně, tak mi stačí jen zaplatit, zvolit volnou doménu, tvar e-mailu (cokoliv@zvolenádoména.cz) a já se o to postarám. Cena od 1500Kč

Při registraci za vás na vás, budu potřebovat kontaktní údaje. (jméno a příjmení, adresa bydliště, e-mail, telefon). Ty budou u domény viditelné komukoliv na internetu, třeba v Africe.

Pokud nepotřebujete registraci na sebe, bude to vedeno v mém profilu na hostingu, (nebude zdržovačka registrací) a e-mail budete mít taky na doméně.

Další rok zaplatíte tisícovku za hosting (prostor) a doménu, jinak vám web i s e-mailem zruší poslední den v předplaceném období.

Používám hosting (prostor) na Windows serverech, je to už za stejnou cenu jak na Linuxu, sice nejde WordPress na tom rozject „jedním kliknutím“ jak tvrdí u Linux hostingu, ale kdo zná si poradí. Výhoda je zdarma vytváření domén třetího řádu typu wordpress.vicnezbuh.cz nebo mobil.vicnezbuh.cz, kdy stačí web umístit do složky a je to. Na linux serverech za to chtějí peníze.

Jestli máte veřejnou IPv4 a pevnou IPv6 adresu, tak jí připojím jako doménu třeba doma.vicnezbuh.cz nebo kamera.vicnezbuh.cz či router.vicnezbuh.cz, abyste nemuseli zadávat čísla, když se vzdáleně díváte domů do kamery nebo si prohlížíte data třeba na USB Flash v routeru.

Ještě dvě poznámky, pokud zamýšlíte, že budete přes svý stránky okrádat nebo sdílet nezákonný obsah, tak věřte, že vás dohledat policii nedá práci.
Jestli si dáte reklamu na stránku podobně jak to mám na www.vicnezbuh.cz a lidi vám budou na ní klikat, tak máte provoz stránek zadarmo a ještě si vyděláte.
Já používám reklamy od Google a ten vyplácí nejdřív až při získaných 2000,-Kč.

Kontakt na mě na týhle stránce

Snadná platba na účet skrz internetbanking – domluvenou odměnu doplňte:

Platba na účet skrz internetbanking - odměnu doplňte

V ceně je započítán roční poplatek za doménu, hosting a e-mail (1011,- Kč).