František F.

František F.

Tvorba webových stránek, letáků, plakátů a jiných grafických návrhů. Servis  PC a počítačových sítí. Poradím ve věcech kolem hardware a software.

Skládám počítače, kde je výhoda delší záruky u některých dílů a levnější celková cena, vytvářím datové sítě,… prostě dělám všechno kolem počítačů za co mi zaplatíte

Jelikož nepracuji ve stálý práci, tak jsem u počítače pořád. Chodím spát ráno před východem Slunce, tak dopoledne nejsem dostupný na telefonu. Dávám přednost e-mailu.

 

 

Kvůli adrese v občance mi stát neumožňuje živit se jako OSVČ.
Tak to mám mít podle 455/1991 Sb.(§ 3)  Živnostenského zákona a nepotřebuji veřejně očíslovat (IČO).

 

Vydělám si na novou dodávku nebo náklaďáček, předělám jí na obytnou a státu ať vydělávají utečenci. Já si můžu vydělávat peníze klidně od moře, pokud tam někde je možnost připojení k internetu. / aktualizace: Tak na fungl novou dodávku mám vyděláno, jen se mi jí nechce koupit, že mi jí někdo ukradne nebo poničí a za ty prachy bych byl fakt nasranej.

Je to 65 měsíců, co nepracuji jako zaměstnanec. Důchod se mi tím odsunuje (aktuálně na 74 rok).

Sere mě, že z vydělaných peněz si stát bere DPH při nákupu čehokoliv.

Mě neplatíte DPH a ani náklady na daně. Stát mi taky neplatí to, na co mi bral peníze z výplat.

Daňový doklad za moje služby nevystavuji, nejsem firma a ani OSVČ.  Vyřešte si to v účetnictví jinak, třeba nákupem zboží co si do nákladu dáváte (hardware, palivo, stravenky,…). Dělám tedy dobrý skutky, když vám ušetřím nějakou tu kačku v pokladničce.